Laipni lūgti
Mans vārds ir Jiří Vraný un es sāku veidot šo vietni.
Šī vietne ir izveidota izmantojot MyHeritage. Tā ir lieliska sistēma kura ļauj ikvienam, Jums un man, izveidot privātu ģimenes vietni, uztaisīt savu ciltskoku un dalīties ar ģimenes fotogrāfijām. Ja Jums ir kādi komentāri vai atsauksmes par šo vietni, lūdzu, klikšķini šeit lai sazinātos ar mani.
Mūsu ciltskoks ir ievietots tiešsaistē šajā vietnē! Mūsu ģimenes vietnē ir 710 vārdi.
Vietne pēdējo reizi atjaunota 2019.gada 8. Jūn, un šobrīd tajā ir 12 reģistrēti dalībnieki. Ja vēlaties kļūt par dalībnieku, lūdzu, spiediet šeit.   Izbaudi!

Iet uz ciltskoku

Iet uz ģimenes fotogrāfijām
Ģimenes jaunumi
Apr 12, 2019
Jiří Vraný atjaunoja detaļas par Tomáš Vraný ciltskokā Vraný Family Tree.
Apr 09, 2019
Jiří Vraný atjaunoja detaļas par Tomáš Vraný , Anna Raková (rozená Vraná) , Marie Pokorná (rozená Raková) , <Privāts> Holičová (rozená Vraná) un 27 citiem ciltskokā Vraný Family Tree.
Jiří Vraný pievienoja Nezināms , Marie Pokorná (rozená Raková) , <Privāts> Holičová (rozená Vraná) , <Privāts> Nedvědová (rozená Vraná) un 20 citus cilvēkus ciltskokam: Vraný Family Tree.
Apr 08, 2019
Jiří Vraný atzīmēja <Privāts> Seidl 1 fotogrāfijās
 
Jiří Vraný atjaunoja detaļas par <Privāts> Seidl , Anna Seidlová (rozená Potěšilová) , Marie Seidlová , <Privāts> Seidl un 2 citiem ciltskokā Vraný Family Tree.
Apr 06, 2019
Jiří Vraný pievienoja avotu: Geni celosvětový rodokmen ciltskokam Vraný Family Tree
Jiří Vraný atjaunoja detaļas par Václav Čtrnáctý , <Privāts> Tichá (rozená Čtrnáctá) un <Privāts> Čtrnáctá (rozená Váleková) ciltskokā Vraný Family Tree.
Jiří Vraný pievienoja <Privāts> Tichá (rozená Čtrnáctá) un <Privāts> Čtrnáctá (rozená Váleková) ciltskokam: Vraný Family Tree.
  Skatīt vecākus jaunumus
Jaunumi
Jaunumu raksti nav pieejami
Apmeklējumi
0000466