Tikai$69‎
$79‎
Pārsteidz sevi
Atklāj savu etnisko izcelsmi un atrodi jaunus radiniekus ar vienu vienkāršu DNS testu.
Tikai$69‎
$79‎
Visaugstākie tehnoloģiskie standarti un vispieejamākā cena tirgū.
Tavs DNS atklāj tavu unikālo mantojumu - etniskās grupas un ģeogrāfiskos reģionus, no kuriem esi nācis.
Atrodi jaunus radiniekus, par kuriem neko nenojauti ar savu kopīgoto DNS.

Pēdējos 16 gados MyHeritage ir palīdzējis miljoniem cilvēku atrast jaunus ģimenes locekļus un atklāt viņu etnisko izcelsmi.

No kuras pasaules vietas nāk tava ģimene?

Vietas, kuras tavi senči sauca par mājām, ir iekodētas tavā DNS. Etniskās grupas vēsturiski nāca no viena ģeogrāfiskā reģiona un visiem bija kopīga gēnu bāze. Mēs tavu DNS analizējam, lai novērtētu kuras daļas nāk no katras no mūsu 42 atbalstītajām etniskajām grupām - lielākais skaits, kādu piedāvā galvenie DNS testēšanas servisi. Uzzini vairāk

Kuru tu atklāsi?

Mēs meklējam cilvēkus, kuru DNS atbilsts tavējam: tavus radiniekus. Mūsu DNS Atbilstību tehnoloģija atklāj kāds procents no DNS tev ir kopīgs as tavām atbilstībām, parādot cik tuva ir jūsu radniecība. Tu vari sazināties ar saviem jaunatrastajiem radiniekiem, lai uzzinātu vairāk par savu ģimeni un atklātu kopīgus senčus.Uzzini vairāk

FAQ

 • Ko tādu es varēšu uzzināt ar DNS testu, ko citādi nevarētu uzzināt?
  Ar MyHeritage DNS tu vari atklāt radiniekus, par kuriem nemaz nezināji, ar kuriem tev ir kopīgi DNS segmenti, kurus esat mantojuši no kopīga senča. Tu atklāsi savu senču etnisko un ģeogrāfisko izcelšanos - un tajā var būt daži pārsteigumi.
 • Kāds ir ieguvums testējot citus ģimenes locekļus?
  Iesakām testēt citus ģimenes locekļus. Katram tavas ģimenes loceklim ir unikāli DNS gabaliņi, kuri kopā var atslēgt tavas ģimenes vēsturi. Veicot testu vienam vai abiem taviem vecākiem tu iegūsi papildus informāciju par savām DNS atbilstībām. Piemēram, tu varēsi noteikt kura atbilstība ir tēva un kura mātes līnijā. Veikt testu vecākiem, brāļiem, māsām, brālēniem, māsīcām un citiem radiniekiem arī ir ļoti noderīgi, lai atklātu vairāk radiniekus un uzzinātu vairāk par savām atbilstībām. Ņemot vērā ka to kāda ir ģenētiskā mantošana, tavi brāļi vai māsas var saņemt citus etniskos rezultātus, kā tu. Salīdzinot rezultātus var izdoties uzzināt vēl vairāk par taviem senčiem.
 • Kā ir tad, ja es jau esmu veicis DNS testu? Vai MyHeritage dos man jaunu informāciju?
  MyHeritage DNS tests dod iespēju saņemt unikālas atbilstības ar lietotājiem, kuri ir testēti tikai MyHeritage, kā arī atbilstības ar lietotājiem, kuri ir augšupielādējuši savus rezultātus no citiem pakalpojumu sniedzējiem. Patiecoties MyHeritage plašajai starptautiskajai pieejamībai vairāk kā 40 valodās, tev ir lielākas iespējas saņemt atbilstības ar radiniekiem, kuri dzīvo citās valstīs. MyHeritage tu arī saņemsi izsmeļošu etnisko analīzi, ņemot datus no lielākā iespējamo etnisko grupu krājuma industrijā.
 • Vai es varu pasniegt MyHeritage DNS kā dāvanu?
  Jā! Tiešsaistē pasūtot komplektu, tu vari vai nu to nosūtīt sev, vai norādīt saņēmēja adresi un mēs nosūtīsim DNS komplektu tieši viņiem. Kad viņi saņems DNS komplektu, kuru tu viņiem nopirki, gadījumā ja viņiem tāds vēl nav, viņiem tiks lūgts izveidot bezmaksas MyHeritage kontu un aktivizēt savu jauno komplektu.
  Tiklīdz viņi aktivizēs savu komplektu, mēs viņiem sūtīsim atbilstošus epastus par viņu parauga sūtīšanu un protams arī pašus rezultātus, līdz ko tie būs gatavi.
 • Kāda veida paraugs man būs jādod?
  MyHeritage DNS testa komplekts ir vienkārši lietojams, nav nepieciešamas asinis vai spļāviens. Lai paņemtu savu paraugu, vienkārši nobrauc pa vaiga iekšpusi ar nelielu tamponu, apmēram 45 sekundes un atkārto to ar otru tamponu - rezervei. Pēc tam tamponus ievieto pudelītēs un nosūti uz mūsu DNS laboratoriju analīžu veikšanai. Rezultātus tu varēsi droši aplūkot MyHeritage vietnē.
 • Cik ilgi jāgaida rezultāti?
  Rezultāti būs gatavai apmēram 3-4 nedēļas pēc tava komplekta saņemšanas mūsu laboratorijā. Tiklīdz rezultāti būs pieejami, mēs paziņosim tev epastā un rezultāti tev būs pieejami tiešsaistē.
 • Kā jūs apstrādāsies un analizēsiet manu DNS paraugu?
  MyHeritage DNS tests lieto mikrorežģa bāzētu autosomālu DNS testēšanu. Šis tests dod izejas datus. kuri palīdz mums noteikt tavas DNS atbilstības un etnisko analīzi no visām senču līnijām gan tēva, gan mātes.
 • Kāda saistība ir DNS un ciltskokiem?
  DNS un ciltskoki papildina viens otru. DNS var izmantot, lai apstiprinātu vai atspēkotu dokumentētus ciltskoka savienojumus. Piemēram, ja ir cits cilvēks ar tavu uzvārdu, vai ciltskoka īpašnieks ar kuru tev ir Smart Match™, jūs abi varat veikt MyHeritage DNS testu, lai uzzinātu vai patiesi esat radinieki. No otras puses ciltskoki ir nenovērtējami, lai saprastu radniecības ceļu uz DNS atbilstību. Jebkuram, kurš veic DNS testu iesakām izveidot ciltskoku, lai iegūtu maksimumu no DNS rezultātiem un atklātu visu stāstu tajos. MyHeritage piedāvā lieliskus rīkus, lai izveidotu ciltskoku, un 9,6 miljardus vēsturisko ierakstu, kas padara tā paplašināšanu vienkāršu un aizraujošu.