$99‎
Tikai$69‎
Pārsteidz sevi
Atklāj savu etnisko izcelsmi un atrodi jaunus radiniekus ar vienu vienkāršu DNS testu.
$99‎
Tikai$69‎
SPECIĀLS PIEDĀVĀJUMS
Ietaupi 30%
Beidza 20. Augusts
Visaugstākie tehnoloģiskie standarti un vispieejamākā cena tirgū.
Tavs DNS atklāj tavu unikālo mantojumu - etniskās grupas un ģeogrāfiskos reģionus, no kuriem esi nācis.
Atrodi jaunus radiniekus, par kuriem neko nenojauti ar savu kopīgoto DNS.
Atklājumi, kuri var izmainīt tavu dzīvi, ir tikai pāris vienkāršu soļu attālumā
DNS ir paslēpta tava unikālā etniskā izcelsme, tavu senču vēsture, kā arī tuvu un tālu radinieku tīkls, kurš to vien gaida, lai to atklātu. Ar ātri noņemtu paraugu ar tamponu no tava vaiga, tests nosaka tavu etnisko izcelsmi un atrod tavus radiniekus.
1. Pasūti savu DNS komplektu tiešsaistē
2. Atsūti atpakaļ savu paraugu
3. Tavs DNS tiek analizēts mūsu laboratorijā Skaties DNS laboratorijas video
4. Skaties savu rezultātus tiešsaistē pēc 3-4 nedēļām
Atklāj savu etnisko izcelsmi
Atklāj vietas, kuras tavi senči sauca par mājām.
Tu saņemsi sadalījumu par to, kuras tava DNS daļas nāk no dažādām globālām populācijām. Tu vari atklāt saknes negaidītos kontinentos.
Sazinies ar jaunatrastajiem radiniekiem
Mēs meklējam cilvēkus, kuru DNS atbilst tavam: tavus radiniekus. Tu vari sazināties ar saviem radiniekiem, lai uzzinātu vairāk par savu ģimenei un atklātu kopīgos senčus.

Jau esi veicis DNS testu? Augšupielādē esošus DNS rezultātus.

MyHeritage ir pasaulē lielākais starptautiskais ciltskoku tīkls. Iegūsti maksimumu no sava DNS testa, izveidojot savu ciltskoku un izpētot savas jaunās ģimenes saites.
Tavs privātums ir aizsargāts
Tavs privātums ir ārkārtīgi svarīgs.
Mēs esam veikuši nopietnus pasākumus, lai būtu droši, ka tavs konts un personīgā informācija ir drošībā un aizsargāta ar vairākiem šifrēšanas slāņiem. Visi testi tiek veikti mūsu pasaules vadošajā CLIA sertificētajā, CAP akreditētajā laboratorijā ASV.
Izskaidrots MyHeritage DNS
Kā man savākt savu DNS paraugu?
Lai savāktu DNS paraugu vienkārši jānobrauc pa sava vaiga iekšpusi, to var paveikt divās minūtēs vai ātrāk. Kopā ar savu DNS komplektu saņemsi parauga savākšanas detalizētu instrukciju. Vari noskatīties arī video, kurā process tiek parādīts.
Kāda veida paraugs man būs jādod?
MyHeritage DNS testa komplekts ir vienkārši lietojams, nav nepieciešamas asinis vai spļāviens. Lai paņemtu savu paraugu, vienkārši nobrauc pa vaiga iekšpusi ar nelielu tamponu, apmēram 45 sekundes un atkārto to ar otru tamponu - rezervei. Pēc tam tamponus ievieto pudelītēs un nosūti uz mūsu DNS laboratoriju analīžu veikšanai. Rezultātus tu varēsi droši aplūkot MyHeritage vietnē.
Ko tādu es varēšu uzzināt ar DNS testu, ko citādi nevarētu uzzināt?
Ar MyHeritage DNS tu vari atklāt radiniekus, par kuriem nemaz nezināji, ar kuriem tev ir kopīgi DNS segmenti, kurus esat mantojuši no kopīga senča. Tu atklāsi savu senču etnisko un ģeogrāfisko izcelšanos - un tajā var būt daži pārsteigumi.
Kāds ir ieguvums testējot citus ģimenes locekļus?
Iesakām testēt citus ģimenes locekļus. Katram tavas ģimenes loceklim ir unikāli DNS gabaliņi, kuri kopā var atslēgt tavas ģimenes vēsturi. Veicot testu vienam vai abiem taviem vecākiem tu iegūsi papildus informāciju par savām DNS atbilstībām. Piemēram, tu varēsi noteikt kura atbilstība ir tēva un kura mātes līnijā. Veikt testu vecākiem, brāļiem, māsām, brālēniem, māsīcām un citiem radiniekiem arī ir ļoti noderīgi, lai atklātu vairāk radiniekus un uzzinātu vairāk par savām atbilstībām. Ņemot vērā ka to kāda ir ģenētiskā mantošana, tavi brāļi vai māsas var saņemt citus etniskos rezultātus, kā tu. Salīdzinot rezultātus var izdoties uzzināt vēl vairāk par taviem senčiem.
Kā ir tad, ja es jau esmu veicis DNS testu? Vai MyHeritage dos man jaunu informāciju?
MyHeritage DNS tests dod iespēju saņemt unikālas atbilstības ar lietotājiem, kuri ir testēti tikai MyHeritage, kā arī atbilstības ar lietotājiem, kuri ir augšupielādējuši savus rezultātus no citiem pakalpojumu sniedzējiem. Patiecoties MyHeritage plašajai starptautiskajai pieejamībai vairāk kā 40 valodās, tev ir lielākas iespējas saņemt atbilstības ar radiniekiem, kuri dzīvo citās valstīs. MyHeritage tu arī saņemsi izsmeļošu etnisko analīzi, ņemot datus no lielākā iespējamo etnisko grupu krājuma industrijā.
Cik ilgi jāgaida rezultāti?
Rezultāti būs gatavai apmēram 3-4 nedēļas pēc tava komplekta saņemšanas mūsu laboratorijā. Tiklīdz rezultāti būs pieejami, mēs paziņosim tev epastā un rezultāti tev būs pieejami tiešsaistē.
Kāda saistība ir DNS un ciltskokiem?
DNS un ciltskoki papildina viens otru. DNS var izmantot, lai apstiprinātu vai atspēkotu dokumentētus ciltskoka savienojumus. Piemēram, ja ir cits cilvēks ar tavu uzvārdu, vai ciltskoka īpašnieks ar kuru tev ir Smart Match™, jūs abi varat veikt MyHeritage DNS testu, lai uzzinātu vai patiesi esat radinieki. No otras puses ciltskoki ir nenovērtējami, lai saprastu radniecības ceļu uz DNS atbilstību. Jebkuram, kurš veic DNS testu iesakām izveidot ciltskoku, lai iegūtu maksimumu no DNS rezultātiem un atklātu visu stāstu tajos. MyHeritage piedāvā lieliskus rīkus, lai izveidotu ciltskoku, un 8 miljardus vēsturisko ierakstu, kas padara tā paplašināšanu vienkāršu un aizraujošu.
Kā jūs apstrādāsies un analizēsiet manu DNS paraugu?
MyHeritage DNS tests lieto mikrorežģa bāzētu autosomālu DNS testēšanu. Šis tests dod izejas datus. kuri palīdz mums noteikt tavas DNS atbilstības un etnisko analīzi no visām senču līnijām gan tēva, gan mātes.