Gilad JaphetDibinātājs un iestādes vadītājs
background
Previous page Next page
Beginning of quote:Es veidoju MyHeritage kā uzņēmumu, kas ne tikai labi darbojas, bet arī dara labu pasaulē. End of quote.
Gilad Japhet kvalifikācija hi-tech attēlo viņa tieksmi pēc izcilības. Japhet kungs pārvaldīja BRM tehnoloģijas antivīrusu pētniecības vienību, iemantots no Symantec. Šajā amatā viņš pārraudzīja datorvīrusu analīzi un izstrādāja algoritmus to uzvarēšanai. Pēc tam viņš spēlēja galveno lomu BackWeb Technologies, interneta infrastruktūras uzņēmumā, pirmkārt kā produktu arhitekts un vēlāk kā produktu pārvaldības vadītāju. Viņa ieguldījums bija noderīgs uzņēmuma veiksmīgai IPO NASDAQ. Strādājot ārpus no uzņēmuma HQ San Jose, California, viņš bija personīgi atbildīgs par uzņēmuma stratēģisko pārskatu, un tika nosaukts divreiz par uzņēmuma gada MVP. Japhet kungs bija produktu pārvaldības vadītājs jaunizveidotiem uzņēmumiem Spearhead Tehnoloģijas un Picatel Systems, pirms MyHeritage dibināšanas.

Japhet kungs ir pieredzējis ģenealogs, ieviešot unikālu kombināciju, kā attīstīt MyHeritage, kaislība un zināšanas profesionālās programmatūras izstrādē un ģenealoģijā. Viņa sapnis slēpjas aiz MyHeritage sākuma.

Japhet kungs ieguvis bakalaura grādu Datorzinātnēs Tehnions, Israel Institute of Technology, absolvējot Summa cum laude ar President Award apbalvojumiem.

Viņš ir precējies un ir 3 jauki bērni.