Neta Langer LevitanPersonāla direktore
background
Previous page Next page
Beginning of quote:Mūsu izcilais talants, ietekmīgie produkti, progresīvās tehnoloģijas un kultūra, kurā galvenā uzmanība tiek pievērsta cilvēkiem, padara MyHeritage par tik pārsteidzošu darba vietu. Es ļoti lepojos, ka esmu daļa no tā. End of quote.
Neta, mūsu galvenā personāla nodaļas vadītāja, pārrauga visus MyHeritage cilvēkresursu aspektus, koncentrējoties uz talantu attīstību, uzņēmuma kultūru un vadību.

Pēdējos 23 gadus Neta ir ieņēmusi vairākus vadošus personāla amatus dažādās nozarēs un uzņēmumos, tostarp Glasshouse Technologies, Amdocs un nesen kā 888 Holdings SVP HR. Neta ir studējusi sociālo uzvedību Bar Ilan Universitātē un vadības un organizācijas uzvedību Lahavā Telavivas Universitātē.

Visā savas personālvadības vadītājas karjeras laikā globālajos tehnoloģiju uzņēmumos Neta ir apguvusi organizācijas transformācijas, apvienošanās un pārņemšanas darījumus un mentorēja vadītājus, vienlaikus veicinot darbību izcilību un talantu piesaisti. Neta aizrautīgi cenšas veicināt izcilību un dot cilvēkiem un kopienām iespēju gūt panākumus. Viņa uzskata, ka dati un tehnoloģijas ir galvenie veiksmes faktori mūsdienīgi attīstītās organizācijās.

Neta ir Peres akadēmiskā centra MA Organizācijas attīstības programmas vieslektore, un, sekojot viņas sirdij, Neta brīvprātīgi darbojas dažādos veidos, koncentrējoties uz jaunu sieviešu pārliecības, profesionālo spēju un nodarbinātības vairošanu. Kopā ar HR komandu Neta ir apņēmusies radīt vidi, kas iedvesmo un paņem labāko no cilvēkiem. Viņas misija ir atbalstīt biznesa mērķus, vienlaikus pārliecinoties, ka MyHeritage ir labākā vieta darbam un ir gatava gaišai nākotnei.

Neta ir laimīgi precējusies ar Alonu, un kopā viņi ir lepni trīs bērnu vecāki. Brīvajā laikā viņai patīk interjera dizains un gardu lietu gatavošana.