Ran LevyGalvenais pētniecības un attīstības vadītājs
background
Previous page Next page
Beginning of quote:Mūsu pētniecības un izstrādes pamatā ir solidaritāte. Sniedz roku, esi draugs. Mēs visi esam uzņēmuma panākumu īpašnieki. End of quote.
Ranam ir vairāk nekā 18 gadu pieredze tehnoloģiju nozarē kā izstrādātājam un arhitektam, kurš specializējies sarežģītu, liela mēroga sistēmu izstrādē, un viņš ir aizrautīgs elastīgu un efektīvu procesu piekritējs. Rans nodrošina spēcīgas tehniskās spējas MyHeritage, kur viņš ir strādājis, lai pētniecības un izstrādes nodaļā radītu "kvalitātes kā dzīvesveida" kultūru, dodot komandām iespēju koncentrēties uz izpildi, nekompromitējot kvalitāti.

Pirms kļūšanas par pētniecības un izstrādes viceprezidentu un vēlāk par pētniecības un izstrādes vadītāju Rans 4 gadus vadīja MyHeritage back-end komandu, definējot arhitektūru augstas mērogojamības problēmu risināšanai un ļaujot MyHeritage apstrādāt desmitiem miljonu lietotāju un miljardiem profilu un vēsturisko ierakstu. Pirms pievienošanās MyHeritage Rans bija programmatūras arhitekts vienā no Nokia Siemens Network biznesa līnijām.

Rans ieguvis bakalaura grādu datorzinātnēs Telavivas-Jafo akadēmiskajā koledžā. Viņa karjeru tehnoloģiju jomā iedvesmoja viņa mīļākais hobijs - programmēšana, ko viņš sāka 10 gadu vecumā, veidojot pirmsinterneta laikmeta spēles.