Maija Lernere (Maya Lerner)Vecākā produktu VP
background
Previous page Next page
Beginning of quote:Mani aizrauj lietotāju savienošana jēgpilna veidā, un tā ir MyHeritage galvenā darbības joma. End of quote.
Maija vada MyHeritage produktu pārvaldību un stratēģiju, gādājot, lai mūsu produkti būtu ne tikai spēcīgi, bet arī saistoši un ērti lietojami.

MyHeritage viņa piedāvā nozīmīgu desmit gadu pieredzi patēriņa produktu pārvaldības jomā, jo ir darbojusies gan jaunos, gan arī lielos uzņēmumos no I-play (iepriekš Oberon Media) līdz Sears, EatWith un — pavisam nesen — Playtika. Šī daudzveidīgā vēsture arī nosaka viņas īpašo piemērotību darbam MyHeritage. Kā šīs jomas eksperte viņa lasa lekcijas par interaktīvo produktu dizaina tēmu viņas pašas alma mater IDC Herzliya, kuru absolvēja, iegūstot bakalaura grādu datorzinātnēs. Maija ir ieguvusi arī maģistra grādu valsts pārvaldes (MPA) jomā Kornela universitātē.

Maija vienmēr ir aizrāvususies ar ģenealoģiju, kam palīdzēja arī 2007. gadā uzņemtā dokumentālā filma par viņas ģimenes vēsturi. Maija patīk arī fotografēšana un ēst gatavošanas, un šos vaļaspriekus ir apvienojusi, rakstot ģimenes pavārgrāmatu, kurā ir gan stāsti, gan receptes no viņas vecvecāku ģimenes maizes ceptuves.